Zawodnicy dogtrekkingu na start - Rusza Puchar Polski 2016

Zawodnicy dogtrekkingu na start - Rusza Puchar Polski 2016

16 kwietnia w Lublińcu odbędą się pierwsze w tym roku zawody Pucharu Polski w Dogtrekkingu. Dla wszystkich miłośników marszów oraz biegów z psami, organizatorzy przygotowali trasy o różnym stopniu trudności. Marka Merrell, będąca sponsorem głównym, już po raz trzeci wspiera entuzjastów dogtrekkingu. Podobnie jak w roku ubiegłym, zawodnicy rozpoczną swoją przygodę z Pucharem Polski w jednym z najstarszych miast Śląska, urokliwym Lublińcu. Wielkim atutem tej miejscowości są otaczające je olbrzymie kompleksy leśne, prawie 70% terenu. Lubliniec i jego okolice określa się mianem Zielonych Płuc Śląska. Dla zawodników startujących 16 kwietnia, organizatorzy przygotowali trasy dla biegaczy indywidualnych: MINI – 15 km, MID – 25 km i LONG – 40 km oraz dwa dystanse przeznaczone dla rodzin o długości: MINI - 15 i MID - 25 km. Trasy można przejść lub przebiec, w zależności od kondycji i indywidualnych możliwości uczestników i ich czworonogów. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w pierwszych zawodach w tym sezonie, zachęcamy do wypełniania formularzu zgłoszeniowego oraz dokonania opłaty startowej.

Merrell, sponsor główny Pucharu Polski w Dogtrekkingu, przygotował dla zawodników dodatkowe atrakcje. Po biegu zawodnicy będą mogli odpocząć w specjalnej pomarańczowej strefie, wziąć udział w quizie oraz konkursie zdjęciowym, w którym do wygrania będą buty marki Merrell.

Ramowy program zawodów w Lublińcu: 8:00 – zgłoszenia 10:00 – start główny 11:00 – bieg z psem dla dzieci 15:00 – pokazy dla publiczności 17:00 – ceremonia dekoracji wszystkich uczestników

Szczegóły dotyczące Pucharu Polski 2016 w Dogtrekkingu znajdują się na stronie www.dogtrekking.com.pl. Kontakt: Marta Włodarska, KONKRET PR, tel. kom. 501 592 579, mail: m.wlodarska@konkretpr.pl Agnieszka Nowakowska, KONKRET PR, tel. kom. 507 086 266, mail: a.nowakowska@konkretpr.pl


Tagi: Dogtrekking, Puchar Polski
Autor: lukasz Dodano: o godzinie 15:41 dnia 10.04.2016

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu