Zawody Pucharu Polski w Dogtrekkingu 2016 w Sanoku

Zawody Pucharu Polski w Dogtrekkingu 2016 w Sanoku

Zawody Pucharu Polski w Dogtrekkingu 2016 w Sanoku

28 maja br. w Bieszczadach odbędą się VII Mistrzostwa Polski w Dogtrekkingu 2016, które jednocześnie zaliczają są do Pucharu Polski w tej dyscyplinie. W Sanoku na wszystkich amatorów marszów i biegów z czworonogami czekać będą trzy niezwykle malownicze trasy o różnym stopniu trudności. Sponsorem głównym tego wydarzenia jest outdoorowa marka Merrell. Bieszczady nie bez powodu są uznawane przez wielu turystów za najpiękniejsze polskie góry. Dzikie i nieprzebyte potrafią zachwycać o każdej porze roku i to właśnie tu, w Bramie Bieszczad – Sanoku odbędą się kolejne zawody Pucharu Polski w Dogtrekkingu. Miasto usytuowane w Dolinie Sanu, na terenie Kotliny Sanockiej przyciąga podróżników z całej Polski. Malownicze położenie sprawia, że jest to idealne miejsce dla wszystkich ceniących spokój i piękne krajobrazy. Organizatorzy przygotowali trzy zróżnicowane pod względem trudności trasy: MINI – mierzący 15 km, MID – 25 km oraz LONG – 40 km. Uczestnicy standardowo będą mogli wyruszyć w trasę samodzielnie lub z rodziną. Trasy przygotowane przez organizatorów będą przebiegały przez niezwykle malownicze lasy i wzniesienia województwa podkarpackiego. Start i meta będą zlokalizowane tuż obok Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku w okolicy skansenu. Zapisy na zawody wystartowały 5 maja. Wszystkich, którzy chcą pokonać jedną z tras ze swoim czworonożnym przyjacielem w Sanoku, zachęcamy do wypełniania formularzu zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie www.dogtrekking.pl oraz dokonania opłaty startowej.

Merrell, sponsor główny Pucharu Polski w Dogtrekkingu, przygotował dla zawodników dodatkowe atrakcje. Po biegu zawodnicy będą mogli odpocząć w specjalnej pomarańczowej strefie, wziąć udział w quizie oraz konkursie zdjęciowym, w którym do wygrania będą buty marki Merrell. Ramowy program zawodów w Sanoku:

8:00 – zgłoszenia

10:00 – start główny

17:00 – ceremonia dekoracji wszystkich uczestników

Szczegóły dotyczące Pucharu Polski 2016 w Dogtrekkingu znajdują się na stronie www.dogtrekking.com.pl . Kontakt: Marta Włodarska, KONKRET PR, tel. kom. 501 592 579, mail: m.wlodarska@konkretpr.pl Agnieszka Nowakowska, KONKRET PR, tel. kom. 507 086 266, mail: a.nowakowska@konkretpr.pl


Tagi: Dogtrekking, Puchar Polski
Autor: lukasz Dodano: o godzinie 17:10 dnia 24.05.2016

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu