XV Targi i Wystawa Zoologiczno - Botaniczna ZOO-BOTANICA

XV Targi i Wystawa Zoologiczno - Botaniczna ZOO-BOTANICA

Targi i wystawa ZOO-BOTANICA 2016 to dynamicznie rozwijająca się impreza zoologiczno-botaniczna z wieloletnią tradycją. Poprzednia 14-ta edycja targów, mówi sama za siebie, ponieważ zgromadziła blisko 150 wystawców, w tym wiodące polskie i zagraniczne firmy oraz ponad 16 tysięcy odwiedzających.

Tegoroczna edycja targów będzie niezwykłym wydarzeniem, ponieważ specjalnie na jubileuszową edycję przygotowaliśmy wyjątkowe atrakcje, zarówno dla odwiedzających i wystawców jak i dla zwierzaków- w końcu jest to również święto naszych podopiecznych!! XV edycja jest również podziękowaniem dla wszystkich, którzy wspólnie z nami tworzą to niezwykłe wydarzenie od tak wielu lat! ZOO-BOTANICA to miejsce spotkań i wymiany doświadczeń specjalistów oraz bezpośredniego kontaktu z klientem wpisane na stałe w kalendarz branżowy. Targi są doskonałą okazją do dyskusji o zmieniających się trendach i kierunkach rozwoju branży zoologicznej. Dla odwiedzających przygotowaliśmy liczne seminaria i wykłady branżowe, mnóstwo nowinek i ciekawostek ze świata zwierząt.

Zaplanowane są m.in. największa w Polsce Wystawa Akwarystyczna, I Ogólnopolska Wystawa Terrarystyczna i Ogólnopolskie Sympozjum Terrarystyczne, Sympozjum Akwarystyczne , niezwykle widowiskowy pokaz psów i kotów rasowych, strefa dla rodzin z podopiecznymi wyposażona w tory przeszkód i baseny oraz wystawa, której do tej pory w Polsce jeszcze nie było.

Nie zabraknie również konkursów, m.in. na Najciekawsze Akwarium Targów, Konkursu Mój Pupil z Uśmiechem, Ogólnopolskiego Konkursu na Najciekawsze Terrarium Targów, konkursu dla wystawców oraz licznych konkursów dla odwiedzających.

Do udziału w imprezie zapraszamy producentów, dystrybutorów i importerów: karm, produktów do pielęgnacji zwierząt, akcesoriów, produktów akwarystycznych, terrarystycznych, preparatów weterynaryjnych, rośliny akwariowe, ośrodki tresury zwierząt, kosmetyki dla zwierząt itp. Co roku w czasie ZOO-BOTANIKI spotykają się również hodowcy, hobbyści, właściciele sklepów i hurtowni, przedstawiciele lecznic weterynaryjnych, stowarzyszeń i fundacji oraz mediów branżowych oraz właściciele zwierząt domowych.

Jednocześnie, przed Halą Stulecia odbędzie się Wielki Kiermasz Ogrodniczy oraz Kiermasz Żywności Ekologicznej i Produktów Regionalnych. Jak co roku kilkudziesięciu wystawców zaprezentuje swoją ofertę przed tysiącami odwiedzających z Wrocławia i okolic. Dodatkową zachętą jest to, iż wstęp na kiermasze jest BEZPŁATNY!

Targi ZOO-BOTANICA stały się już tradycją w stolicy Dolnego Śląska, jednak nie poprzestajemy jedynie na atrakcjach cieszących się od lat wielką popularnością i tym razem, z okazji jubileuszu, czeka na Państwa olbrzymie zaskoczenie!

Wystawa odbędzie się we wrocławskiej Hali Stulecia w dniach 24-25 Września 2016

Więcej informacji na stronie www.wigor-targi.com oraz www.facebook.com/ Zoobotanica.

Organizator:

Agencja Reklamowa WIGOR

ul. Sokolnicza 34-38, 53-660 Wrocław

tel. 71 359 62 71

e-mail: office@wigor-targi.com


Tagi: zoo-botanica, wigor targi, wystawa wrocław
Autor: lukasz Dodano: o godzinie 21:49 dnia 15.08.2016

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu