Dlaczego pies to mój najlepszy przyjaciel - kilka powodów

Dlaczego pies to mój najlepszy przyjaciel - kilka powodów

Dlaczego jest aż tylu miłośników psów? Pytanie jest retoryczne, każdy z nas ma po prostu wiele powodów często zupełnie różnych. Psy dzielą z nami życie w sposób, który większość pozostałych zwierząt domowych nie może. Dodatkowo bezgraniczne przywiązanie do właściciela i łatwość w wychowaniu tworzy z psa najlepszego przyjaciela. Oto kilka moich powodów:

Psy uwielbiają zabawę - zupełnie jak ja. Zamiłowanie do spacerów i zabawy na świeżym powietrzu dobrze robią nie tylko zwierzakom ale również nam. Długi spacer na dworze w towarzystwie naszego najlepszego przyjaciela bardzo nas zbliża. Jeśli lubisz biegać lub jeździć na rowerze, zabierz swojego psa ze sobą, a każda przerwa będzie 100% przyjemniejsza.

Ile razy wracając do domu przywitał cię twój pies. Nie ważne jak długo cie nie ma w domu, pies i tak będzie czekał. Spontaniczna radość na mój widok, upewniają mnie tylko w przeświadczeniu, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka.

Istnieje zdecydowanie więcej powodów, o których napiszę przy następnej okazji.


Tagi: pies, najlepszy przyjaciel
Autor: luki21 Dodano: o godzinie 22:19 dnia 03.01.2013

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu