Świnka Raćka pokonuje kilometry dla bezdomnych zwierząt

Świnka Raćka pokonuje kilometry dla bezdomnych zwierząt

” Marsz 520 km Polskim Wybrzeżem”, to akcja którego pomysłodawcą jest założyciel Fundacji Artur Lewandowski. W tym roku po raz trzeci ruszamy z psiakami 01.05.2014r. ze Świnoujścia pod hasłem „Krok do Domu”. Nasza wędrówka będzie trwała ok 3 tygodni i zakończy się w Piaskach na granicy Unii Europejskiej. Nasza drużyna to: Artur Lewandowski, Jaromir Adamczyk, Maciej Kwiatkowski i Przedstawiciele Szkoły Dla Psów Łajka z Gdańska – Eliza i Marek. Gościnnie do Marszu przyłączyli się Łukasz Luk Jeleniewski (perkusista zespołu Lipali) i Tomasz Lipa Lipnicki (wokalista zespołu Lipali). Całej ekipie towarzyszyć będzie pies: wilczak czechosłowacki Anczer Welkoscyrz oraz nasza Zwierzęca Ambasadorka – Świnka Raćka. Świnka Raćka poza nagłaśnianiem problemu bezdomności wśród zwierząt będzie promuje zdrowy tryb życia. Nasza Raćka jest znana zarówno w internecie jak i w telewizji, gdzie walczy o lepsze życie dla zwierząt i propaguje zdrowe odżywianie. Nasza Raćka dzielnie wspiera i towarzyszy całej ekipie. Dziennie pokonuje nawet 40 km. Nasza Mała Przyjaciółka przeszła profesjonalne szkolenie w szkole tresury psów. Dodatkowo przed Marszem, wraz ze swoim Opiekunem, chodziła na codzienne, długie spacery. Nasza ekipa wraz z Raćką przebyła już ponad połowę drogi.

Odpowiedzialne adopcje to dla nas priorytet. Marsz jest kreatywną i oryginalną inicjatywą, która ma zwrócić uwagę na potrzebę walki z bezdomnością zwierząt. Każdy dzień Marszu będzie poświęcony promowaniu adopcji jednego psiaka, którego będzie można poznać na stronie www.PiesSzukaDomu.pl oraz FunPage’u PiesSzukaDomu.pl.

Dzięki naszym działaniom nowe domy znalazło już ponad 600 bezdomnych, skrzywdzonych psów. Zajmujemy się również edukacją humanitarnego traktowania zwierząt poprzez akcje edukacyjne i koncerty. Zwracamy uwagę ludzi na to, że los zwierząt w Polsce zależy od każdego z nas. Wspiera nas w tym wielu znanych muzyków, m.in. Marek Piekarczyk czy zespół LIPALI, który jest Ambasadorem Fundacji. Prasa, telewizja i radio również są obecne przy naszych akcjach i biorą czynny udział w życiu Fundacji. Dzięki nagłaśnianiu takich akcji mamy szans dotrzeć do większej liczby ludzi.

Każdy może się do nas przyłączyć! Informacje o tym, gdzie jesteśmy będą na bieżąco publikowane na stronie i Facebooku. W ubiegłym roku spotkaliśmy wielu życzliwych mieszkańców i turystów, którzy wychodzili do nas oferując nocleg i posiłek. Usłyszeliśmy wiele miłych słów, które były i są dla nas ogromną motywacją w naszych działaniach. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc również w tym roku!

W tym roku po raz pierwszy wprowadziliśmy możliwość wirtualnego uczestnictwa w Marszu. Nie wychodząc z domu możemy czynnie uczestniczyć w przemierzaniu kilometrów wzdłuż Polskiego Wybrzeża. Poza otrzymaniem certyfikatu za przemierzony dystans mamy pewność, że pomagamy innym, słabszym i bezdomnym zwierzakom. Aby pomóc weź udział w naszym Marszu i kupuj kilometry. 1 km = 1 zł

Każdy kilometr, każda wpłacona złotówka to dla naszych podopiecznych szansa na nowe, lepsze życie. Możesz przejść kilometr albo cały Marsz. Sam decydujesz!

Kup dowolną ilość km w ramach akcji 520 km Polskim Wybrzeżem – Marsz przeciw bezdomności zwierząt „Krok do Domu” i wesprzyj naszych podopiecznych. Czekamy na śmiałków, którzy "przejdą" cały marsz !!! 520 km za 520 złotych! Do udziału zapraszamy również firmy.


Tagi: świnka raćka, akcja społeczna, pies szuka domu
Autor: lukasz Dodano: o godzinie 19:00 dnia 09.05.2014

Komentarze

  • monia878 22 sie 2014, 11:50:13
    świetna akcja!! www.sauny24.pl
Dodaj komentarz

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu