Koncert Marka Piekarczyka podczas finału konkursu fotograficznego 'Pieskie Życie'

Koncert Marka Piekarczyka podczas finału konkursu fotograficznego 'Pieskie Życie'

Ekskluzywny koncert Marka Piekarczyka zwieńczy finał II edycji konkursu fotograficznego "Pieskie Życie". Już 25. maja (niedziela) zapraszamy do Klubu Muzycznego Ucho na unikalny występ legendy polskiego rocka. Bilety na koncert do nabycia pod adresem sklep@piesszukadomu.pl, w Klubie Muzycznym Ucho oraz w siedzibie Fundacji (tel.: 602 694 489).

To już II edycja konkursu fotograficznego ‘Pieskie Życie’. Jego celem jest ukazanie w obiektywie różnych odcieni życia czworonogów, często jakże odmiennych psich rzeczywistości. Psy przyjaciele, psy niepotrzebne, czyste, brudne, najedzone lub głodne... Poprzez to niestandardowe wydarzenie pragniemy dotrzeć do szerszej publiki z problemem bezdomności zwierząt i w ten sposób przyczynić się do jej zmniejszenia.

Finał konkursu fotograficznego wraz z wręczeniem nagród i dyplomów odbędzie się 25. maja 2014 r. (niedziela) w Klubie Muzycznym Ucho w Gdyni. Imprezę poprowadzi Tomasz Sieliwończyk. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gdyni – Pana Wojciecha Szczurka. Patronat medialny objął portal Trojmiasto.pl i Pomorska.TV

Podczas finału przewidziano wiele atrakcji. Prócz doznań dla podniebienia dostarczanych przez firmę Bioway zaplanowano prawdziwą ucztę artystyczną. Głównym punktem programu jest bowiem koncert wybitnego rockmana polskiej sceny muzycznej, Marka Piekarczyka. Marek, przyjaciel Fundacji, zagorzały kibic naszych projektów i nowatorskich pomysłów, zagra tym razem niepowtarzalny koncert w wersji akustycznej. Jak sam przyznaje, każdy jego występ to wyjątkowe wydarzenie artystyczne i emocjonalne.

Wstęp na koncert jest niezależny od udziału we wcześniejszej uroczystości finału konkursu fotograficznego. Dlatego zapraszamy wszystkich wielbicieli Marka Piekarczyka na ten unikalny występ. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00. Jako suport wystąpi trójmiejska kapela Milczenie Owiec. Cena biletu w przedsprzedaży to 40 zł, zaś w dniu koncertu 50 zł. Cały dochód uzyskany ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji.

Bilety można nabyć wirtualnie pod adresem: sklep@piesszukadomu.pl. Wystarczy wysłać maila z informacją dot. liczby zamówionych biletów, danymi personalnymi (imię i nazwisko) oraz potwierdzeniem przelewu na konto Fundacji (dane poniżej). Odbiór biletów zamówionych on-line w dniu koncertu przed wejściem do Klubu Muzycznego Ucho. Od 15. maja bilety także do nabycia stacjonarnie w Klubie Muzycznym Ucho (w godzinach 10.00-18.00 ).

Fundacja Pies Szuka Domu

Sulmin 73; 83-331 Przyjaźń

Nordea Bank nr konta: 09 1440 1013 0000 0000 1393 3456

W tytule: Bilet Marek Piekarczyk - cegiełka

Gorąco zapraszamy!


Tagi: pies szuka domu, marek piekarczyk, pieskie życie, akcja społeczna, akcja dla zwierząt
Autor: lukasz Dodano: o godzinie 19:30 dnia 19.05.2014

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu