Karma Royal Canin

Karma Royal Canin
Rozsądni właściciele psów i kotów wiedzą, że lepiej jest zainwestować w karmę lepszej jakości niż potem w leczenie weterynaryjne. Zarówno mokra jak i sucha karma Royal Canin wyróżnia się na tle innych przede wszystkim różnorodnością. Właściwie żadna inna firma nie proponuje tak dużego wyboru rodzajów karm. Mamy do wyboru:
  • karmy weterynaryjne,
  • karmy bytowe,
  • karmy uzupełniające.
Bez trudu dostaniemy pokarm zarówno dla dorosłych zwierząt kastrowanych jak i dla tych, które nie ukończyły jeszcze roku. Między innymi to właśnie sprawia, że karma Royal Canin jest wybierana przez wielu właścicieli psów i kotów. Zaletą tej karmy jest również to, że większość czworonożnych pupili naprawdę lubi ją jeść. Możliwość zakupienia tej karmy w większych workach i zamknięcia ich w szczelnych plastikowych pudełkach sprawia, że choć cena pojedynczego opakowania jest wysoka, to jednak starcza ono na długo. Karmę tę łatwo jest dopasować dla naszego psa czy kota, ponieważ na stronie internetowej Royal Canin jest wygodny test, dzięki któremu na pewno wybierzemy odpowiedni rodzaj karmy. To ważne, ponieważ ilość poszczególnych składników zależy często od wieku zwierzęcia, a na przykład pokarm dla kastratów powinien być mniej kaloryczny. Wybór odpowiedniej karmy warto zacząć od testu, który pozwoli ocenić, co w diecie zwierzęcia rzeczywiście jest ważne. Ciekawą opcją na stronie jest możliwość jednorazowego zamówienia darmowej próbki, by upewnić się, że psu czy kotu spodoba się nowa karma. Co więcej Royal Canin przygotowało specjalne serie karmy, których nie znajdziemy u innych producentów. Na pewno należy tutaj wymienić karmę dla psów żyjących w mieście. Karma przeznaczona specjalnie dla psów, które nacodzień wzmagają się z miejskim hałasem - w końcu nasi czworonożni przyjaciele mają o wiele lepszy słuch niż my! Karma wzbogacona o składniki odżywcze oraz przeciwutleniacze, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.
Tagi: karma dla zwierząt, karma dla psów, karma dla kotów, royal canin
Autor: bobel2801 Dodano: o godzinie 09:39 dnia 21.04.2015

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu