Nocna edycja Pucharu Polski w Dogtrekkingu

Nocna edycja Pucharu Polski w Dogtrekkingu

1 sierpnia br. w Złotym Potoku odbędzie się nocna edycja zawodów Pucharu Polski w Dogtrekkingu. Na wszystkich wielbicieli biegów na orientację i ich czworonogów czekać będą dwie trasy o różnym stopniu trudności. Sponsorem głównym tego wydarzenia jest outdoorowa marka Merrell.

Gmina Janów, w której leży Złoty Potok jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Znajdują się w niej aż cztery rezerwaty przyrody – Parkowe, Kaliszak, Bukowa Kępa i Ostrężnik. Na ich terenie znajdują się przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda i malownicze ostańce o fantastycznych kształtach. Gmina Janów słynie również z Festiwalu Pstrąga.

Zawodnicy, którzy wystartują w Złotym Potoku będą mieć do wyboru dwie trasy 15 km oraz 23 km. Punktowana do Pucharu Polski będzie wersja dłuższa. Chętni do wzięcia udziału mogą startować w trzech kategoriach: indywidualnej, rodzinnej lub drużynowej. Praktycznie 100% trasy to drogi leśne znajdujące się na terenie Rezerwatu Parkowe. Grota Niedźwiedzia to jedna z wielu atrakcji turystycznych, które zawodnicy napotkają na swojej drodze.

Zapisy na zawody już się rozpoczęły! Osoby, które chcą pobiec lub pomaszerować ze swoimi czworonogami w Złotym Potoku muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz dokonać opłaty startowej. Start planowany jest na godzinę 20.

Marka Merrell jako sponsor główny ufundowała nagrody dla najlepszych zawodników. Dodatkowo w czasie trwania imprezy uczestnicy oraz osoby towarzyszące będą mogli wziąć udział w przygotowanych atrakcjach m.in. quizie tematycznym, złapać oddech w pomarańczowej strefie wypoczynku, a także zapoznać się z produktami z najnowszej kolekcji.

Szczegóły dotyczące Pucharu Polski 2015 w Dogtrekkingu znajdują się na stronie www.dogtrekking.com.pl.

Kontakt: Marta Włodarska, KONKRET PR, tel. kom. 501 592 579, mail: m.włodarska@konkretpr.pl Agnieszka Nowakowska, KONKRET PR, tel. kom. 507 086 266, tel. 22 628 50 42, mail: a.nowakowska@konkretpr.pl
Tagi: Dogtrekking, wydarzenie, Marrell, Puchar Polski
Autor: lukasz Dodano: o godzinie 12:16 dnia 23.07.2015

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu