Mój Pupil z Uśmiechem - VII edycja konkursu

Mój Pupil z Uśmiechem - VII edycja konkursu
Zabawne, wzruszające, niezwykłe, zaskakujące, ale przede wszystkim radosne. Na takie fotografie kota lub psa do 20 sierpnia czekają organizatorzy VII Konkursu „Mój Pupil z Uśmiechem”. Do wygrania atrakcyjne nagrody-niespodzianki dla czworonogów i właścicieli.

Konkurs fotograficzny organizowany jest w ramach XIV edycji Targów ZOO-BOTANICA 2015, które odbędą się we Wrocławiu w dniach 12-13 września. Na scenie głównej Hali Stulecia zostaną wręczone nagrody dla właścicieli czworonogów, których zdjęcia będą cieszyły się największą popularnością na portalu społecznościowym Facebook.

Zdjęcia pupili, wykonane przez fotografów-amatorów, należy przesłać do 20 sierpnia do godziny 10.00 na adres mailowy manager@wigor-targi.com. Dostarczone prace zostaną opublikowane na Facebooku: https://www.facebook.com/ZooBotanica. Do finału przejdą zdjęcia, które otrzymają najwięcej polubień.

Więcej informacji o Targach i szczegółowe zasady konkursu można znaleźć na stronie www.wigor-targi.com w zakładce Zoo-Botanica i na Facebooku: www.facebook.com/ZooBotanica.

Osoba do kontaktu:

Agnieszka Stankiewicz

Manager ds. rozwoju i organizacji imprez

tel. +48 71 359-09-05

e-mail: manager@wigor-targi.com


Tagi: mój pupil, konkurs, konkurs fotograficzny
Autor: lukasz Dodano: o godzinie 13:59 dnia 26.07.2015

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu