Relacja z Pucharu Polski w Dogtrekkingu 2015

Relacja z Pucharu Polski w Dogtrekkingu 2015

1 sierpnia br. w Złotym Potoku odbyły się kolejne zawody Pucharu Polski

w Dogtrekkingu 2015. Pogoda dopisała i na starcie pojawiło się prawie 180 uczestników. Wszyscy amatorzy biegów i ich czworonogi mogli spróbować swoich sił na trasie o długości 15 km lub 23 km. Obie trasy biegły przez Rezerwat Parkowe, a ich ostatni punkt kontrolny znajdował się w Grocie Niedźwiedziej. Każdy kto przekroczył linię mety otrzymywał dyplom, a na zwycięzców czekały nagrody ufundowane przez sponsora zawodów – markę Merrell.

W kategorii MID na 23 km wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Marzka Janerka Moroń i pies Bryś 2:25:37, drugie miejsce Katarzyna Jakubowska i pies Jadzia 3:13:00, trzecie miejsce Maria Zarębska oraz pies Juddy 3:13:01. Wśród mężczyzn w kategorii MID pierwsze miejsce zajął Marcin Kowalczyk wraz z psem Shisha 2:00:09, drugie miejsce Tomasz Czosnowski wraz z psem Elmer 2:05:22 oraz trzecie miejsce Sebastian Smoleń z psem Kiara 2:05:33.

W kategorii MINI na 15 km pierwsze miejsce zajął Damian Jadczyk z psem Mamba 2:07:38, drugie miejsce Edyta i Maciek Gruszka oraz psy Saba i Inez 2:09:34, trzecie miejsce Magda Rudzka i Renata Wawryk oraz psy Max i Fox 2:09:41. W kategorii rodzinnej pierwsze miejsce zajęli Anna Adamska i Jakub Bagiński z psem Bianka 2:32:33, drugie miejsce Agnieszka i Piotr Cholewczuk z psem Quattro 2:38:42, trzecie miejsce Kamila i Marek Lachera z psem Amber 2:43:33.

Merrell, sponsor główny Pucharu Polski w Dogtrekkingu, przygotował dla zawodników nagrody oraz dodatkowe atrakcje. Po biegu można było odpocząć w specjalnej pomarańczowej strefie oraz wziąć udział w quizie z nagrodami. Gmina Janów, w której leży Złoty Potok jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Znajdują się w niej aż cztery rezerwaty przyrody – Parkowe, Kaliszak, Bukowa Kępa i Ostrężnik. Na ich terenie znajdują się przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda i malownicze ostańce o fantastycznych kształtach. Gmina Janów słynie również z Festiwalu Pstrąga.

Szczegóły dotyczące Pucharu Polski 2015 w Dogtrekkingu znajdują się na stronie www.dogtrekking.com.pl.


Tagi: Dogtrekking, zawody, Puchar Polski
Autor: lukasz Dodano: o godzinie 20:44 dnia 04.08.2015

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu