Virgin Mobile pomaga bezdomnym czworonogom poprzez swój kanał na Allegro.pl

Virgin Mobile pomaga bezdomnym czworonogom poprzez swój kanał na Allegro.pl

Virgin Mobile - największy wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce – zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie. W tym celu wystawił na aukcję platynowy numer, który można licytować na kanale operatora w Strefie marek Allegro.

Na portalu aukcyjnym Allegro została uruchomiona aukcja operatora Virgin Mobile, na której licytowany jest starter z pakietem #FREEMIUM z wyjątkowym, platynowym numerem – 737 800 000. Cały dochód z aukcji zostanie przeznaczony na zakup jedzenia, misek, lekarstw oraz innych najpotrzebniejszych rzeczy, które pozwolą przetrwać zimę bezdomnym zwierzakom z Józefowa.

Aukcja charytatywna jest efektem współpracy operatora Virgin Mobile i Allegro, która rozpoczęła się w październiku 2015 roku. Virgin Mobile za pośrednictwem popularnego portalu oferuje klientom doładowania oraz startery w korzystnej cenie.

Licytacja na rzecz schroniska będzie trwała od 26 listopada do 10 grudnia 2015 roku i można ją znaleźć pod tym adresem: http://allegro.pl/virgin-mobile-kup-starter-i-pomagaj-schronisku-i5822641863.html


Tagi: akcja społeczna, akcja charytatywna, virgin mobile, pomoc zwierzkom, pomoc dla zwierząt
Autor: lukasz Dodano: o godzinie 11:20 dnia 01.12.2015

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu